Základné údaje

Advokátska kancelária
Fiľo & Partners s.r.o.
Štúrova 11
811 02 Bratislava

Telefón: +421 2 4333 0097
Mobil: +421 910 137 897
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

IČO: 47237031
DIČ: 2820019499
IČ DPH: SK2820019499

Zapísaný v zozname SAK pod č. 5992

Ako nás nájdete

Pre klientov má Advokátska kancelária Fiľo & partners s.r.o. zabezpečené bezplatné parkovanie na nekrytom parkovisku nachádzajúcom sa v zadnom dvore budovy. Na parkovisko sa vchádza z ulice Gajova (vstupné rampy sa nachádzajú cez ulicu oproti vchodu „Gajova 1“ na konci ulice za Modrým kostolíkom). Celý objekt ako aj parkovisko sú monitorované, preto je pri vstupe potrebné zazvoniť na zvonček č. 5 (označený AK Fiľo). Pre potreby parkovania klientov našej advokátskej kancelárie sú určené parkovacie miesta s označením „AK Fiľo“. 

Pre spoplatnené parkovanie je možné využiť aj ulicu Gajova, Alžbetínsku ulicu, či priľahlé ulice, alebo platené parkovisko na ul. Dunajská/Špitálska – pri nákupnom dome TESCO Kamenné námestie, alebo platené podzemné parkovisko nákupného domu EUROVEA (3 hodiny zadarmo).

Nakoľko sa sídlo Advokátskej kancelárie Fiľo & partners s.r.o. nachádza v blízkosti Šafárikovho námestia, Malej scény a Nám. Ľ. Štúra, je kancelária Advokátskej kancelárie Fiľo & partners s.r.o. dobre dostupná aj klientom, ktorí využívajú služby hromadnej cestnej dopravy. Šafárikovo námestie, nám. Ľ. Štúra a okolie obchodného domu EUROVEA (Malá scéna) sú jedným z hlavných dopravných uzlov v Bratislave a nachádzajú sa na nich zástavky viacerých autobusov ako aj električiek.

logo